הכיני את גופך לקיץ - כיצד מטפלים בצלקות מניתוח מתיחת בטן ושאיבת שומן?

בשנים האחרונות, ניתוחי מתיחת בטן ושאיבת שומן הפכו לנפוצים יותר ויותר. אם בעבר ניתוחים פלסטיים וקוסמטיים היו שמורים לכוכבי הוליווד בלבד הרי שכיום נשים רבות בוחרות לעבור ניתוח פלסטי. הניתוחים הפכו זמינים יותר וזולים יותר וההיצע של ניתוחים פלסטיים בארץ ובחו"ל הוא רחב.

 

אולם לצד ההתאוששות מהניתוח חשוב להיות מודעים לכך שניתוחים אלה אינם נטולי סיכונים ואחד הסיכונים כתוצאה מהניתוח היא  הצלקות שנותרות לאחר הניתוח. נשים רבות מתלבטות בנוגע לניתוח מהחשש שתיווצר צלקת בולטת שיהיה קשה להסתיר.

 

הצלקות ממתיחת בטן יכולות להיות משמעותיות, ותלויות במיקום הניתוח, בשיטה בה מתבצע הניתוח, במתח עצמו וכמובן גם בגוף המנותחת, שהרי לכל גוף את יכולת ההתאוששות שלה.

באמצעות בחירה במנתח מקצועי ומנוסה, תיאום ציפיות וטיפול בצלקת עם תום ההתאוששות מאפשר  ישפר את המראה הכללי של הצלקת הנותרת.

 

מוצרי  סדרת ניוג'ל מבוססים על 100% סיליקון רפואי נותנים מענה מיידי ונוח לטיפול בצלקות גדולות וקטנות.

פלסטיקאים ורופאים רבים ממליצים על השימוש במוצרים המבוססים על 100% סיליקון רפואי שכן הם הוכחו מחקרית כמסייעים בטשטוש הצלקת.

 

 

 

ניוג'ל מציע פתרון יעיל ומוכח לטשטוש והקטנת צלקות

קו מוצרי סדרת  ניוג'ל  עם מגוון רחב של פתרונות לטיפול בצלקת שלאחר הניתוח – בסדרה יריעות סיליקון בגדלים שונים בצבעים לבחירה (שקוף וצבע עור) וכן מגוון משחות  ג'ל לטיפול בצלקת אשר נותנות בנוסף לטיפול בצלקת גם תוספת הגנה מהשמש עם מרכיבים טבעיים SPF30   .

לקראת הקיץ הקרב ובהתמדה על הטיפול על פי ההנחיות תוכלי בקלות להגיע לתוצאות משמעותיות בטשטוש והבהרת הצלקת כך שכמעט ולא יבחינו בה.

ניתן להתחיל להשתמש  בניוג'ל ג'ל לצלקות או ביריעות סיליקון כאשר הפצע סגור לחלוטין, ללא תפרים, גלד או הפרשות. השימוש במוצרי ניוג'ל פשוט וקל . וניתן להשתמש ביריעות לאורך כל היום למעט בזמן מקלחת, כמו כן, חשוב לשטוף את הצלקת לפחות פעם ביום.

 

למה דווקא ניוג'ל ?

סדרה מובילה עם מגוון מוצרים בהתאם לצורך שלך!

יריעות סיליקון: זמינות במגוון צורות וגדלים, מתאימות לטיפול בצלקות על כל חלקי הגוף.

ג'ל סיליקון:  100% סיליקון רפואי בתוספת ויטמין E בעל מרקם קל ומתאים למריחה על צלקות קטנות או רגישות. ומוצר נוסף ניוג'ל ג'ל +הגנה מהשמש SPF 30 מתאים  במיוחד לאזורים חשופים לשמש

מארזים מיוחדים: משלבים יריעות וג'ל לטיפול ממוקד בצלקות לאחר ניתוח קיסרי, חזה ועוד.

 

אם בחרת לעבור ניתוח קוסמטי – קודם כל אנחנו מאחלות לך בהצלחה!

אם את חוששת מהצלקת – התייעצי עם הרופא שלך.

בנוסף לאחר הניתוח מוזמנת להתקשר אלינו ולבדוק איזה מוצרים בסדרת ניוג'ל יסייעו לך להגיע לתוצאות מיטביות ולהעלמת הצלקות.

 

המוצרים בסדרת ניוג'ל זמינים לך באתר ואם יש לך שאלות הצוות שלנו נמצא כאן בשבילך >>>

 

לשאלות ותשובות – לחצי כאן

loading