צלקות אחרי ניתוח עפעפיים?

מטופלים רבים דואגים ממראה לא אסתטי של צלקות אחרי ניתוח עפעפיים ושואלים לגבי "העלמת צלקות" למרבה המזל, כיום ניתן להשתמש במגוון פתרונות לטיפול בצלקות.

מהו ניתוח עפעפיים?

בשנים האחרונות ניתוח עפעפיים הוא ניתוח נפוץ מאוד, בקרב נשים וגברים כאחד. עם השנים עור העפעפיים נעשה מדולדלות יותר, מאבד מהאלסטיות שלו, נוצרים עודפי עור בעפעפיים העליונות ושקיות שומן בעפעפיים התחתונות. לעיתים בנוסף לבעיה האסתטית נוצרת גם בעיה ראייה, כל אלו מובלים להחלטה לעבור ניתוח עפעפיים, עפעפיים תחתונות ו/ או עפעפיים עליונות.

מטרת הניתוח ואופן הניתוח נקבע מראש בהתאם להיסטוריית המצב הרפואי של המטופל. ניתוח עפעפיים מתבצע בהרדמה מקומית ותחת טשטוש, אורך הניתוח כשעה תלוי אם מחליטים לנתח את העפעפיים העליונות והתחתונות של שתי העיניים באותו הניתוח. במהלך הניתוח מבצעים חתך ומסירים את שקיות השומן, במידת הצורך מסירים גם את עודפי העור ומותחים את העפעפיים זאת בהתאם למורכבות המצב. החתכים נתפרים על ידי תפרים עדינים, אותם מסירים אחרי שלושה או ארבעה ימים

צלקות לאחר ניתוח עפעפיים

כאמור ניתוח עפעפיים מתבצע על ידי חתכים כך שבאופן טבעי נותרת צלקת באזור המנותח, לרוב המנתח יעשה מאמצים גדולים כדי שהצלקת תהיה קטנה ולא תהווה פגם אסתטי. כמו כן חשוב להישמע להנחיות הרופא המנתח ולאחר הניתוח מומלץ להימנע מחשיפת הצלקת לקרני לשמש, במקרים בהם החשיפה לשמש בלתי נמנעת מומלץ להשתמש במקדם הגנה.

לאחר הוצאת התפרים, כשהחתך סגור לחלוטין ואין הפרשות או גלד ניתן להשתמש בסדרת המוצרים של NewGel+  הסדרה המתקדמת ביותר לטיפול בצלקות שפותחה על ידי רופאים, והוכחה כבעלת יכולת להפחית, לטשטש ולהחליק צלקות חדשות וישנות, המוצרים בסדרה מכילים 100% סיליקון רפואי. רופאי עור ופלסטיקאים ממליצים בשלב הראשון על שימוש בסיליקון רפואי באמצעות יריעות סיליקון או ג'ל סיליקון לטיפול בצלקות. כמו כן, הספרות האקדמית בעולם ומחקרים שנעשו בתחום הטיפול בצלקות הוכיחו כי טיפול באמצעות סיליקון 100% רפואי הינו היעיל ביותר לטיפול בצלקות.

NewGel SPF30  ג'ל סיליקון 100% רפואי בתוספת מקדם הגנה

  • מסייע בהפחתת אדמומיות וגרד המתלוות לצלקות
  • בתוספת מקדם הגנה SPF30 העוזר להגן על הצלקת מפני נזקי השמש
  • שקוף, נמרח בקלות ולא מלכלך את הבגדים
  • מתייבש במהירות ולכן ניתן להתאפר ולמרוח מעליו קרם לחות
  • מתאים למריחה במקומות חשופים ובמקומות בהם יש קושי בהדבקת יריעות, מתאים למקרים בהם קיים רצון להסתיר הליך טיפול

 

סדרת המוצרים של NewGel+ כוללת יריעות סיליקון 100% רפואי, יריעות הסיליקון מגיעות במגוון צורות וגדלים וניתן להתאים אותן באופן מדויק לאזור המטופל, הן אלסטיות ונדבקות מעצמן לצלקת, השימוש פשוט מאוד וניתן לביצוע בקלות באופן עצמאי. ובנוסף, ג'ל סיליקון 100% רפואי בתוספת ויטמין E, הג'ל תורם להפחתה של גרד ואדמומיות בצלקות ומכיל ויטמין  E התורם לריפוי צלקות

סדרת המוצרים של NewGel+ מתאימה לטיפול במגוון סוגי צלקות קולואידיות , היפרטרופיות, כוויות, וצלקות כתוצאה מטראומה, פרוצדורות קוסמטיות, חתכים קיסריים וניתוחי בטן.

 

השימוש בסדרת המוצרים של ניוג'ל בטוח ויעיל. לצפייה במגוון המוצרים לטיפול בצלקות בסדרה המתקדמת NewGel+ - לחצו כאן

 

לפרטים נוספים והתייעצות חייגו 08-6386415 או השאירו פרטים כאן

loading