איך מנקים יריעות סיליקון לטיפול בצלקות?

מוצרי סיליקון הם האופציה הראשונה המומלצת למניעה וטיפול בצלקות. מסיבה זו, בסדרת  NewGel+ מגוון רחב של מוצרי סיליקון 100% רפואי, ג'ל ויריעות סיליקון באיכות הגבוהה המתאימים לשימוש על צורות וגדלים שונים של צלקות, חדשות וישנות כאחד. כל המוצרים הוכחו קלינית כמפחיתים, משטחים, מטשטשים ומחליקים צלקות.

יריעות הסיליקון בסדרת  NewGel+ נחשבות לבחירה מועדפת לטיפול בצלקות בשל יכולתן לשפר צלקות על ידי מתן שילוב של חסימה (אוטמת את הצלקת מחשיפה לאוויר), לחות, טמפרטורת עור מוגברת ולחץ קל מתמשך. מכיוון שטיפול אפקטיבי לצלקות באמצעות מוצרים מסיליקון הוא באמצעות שימוש יומיומי ולמשך של עד 24 שעות ביממה על פני תקופה של חודשיים לפחות, חשוב לוודא שהמוצרים יהיו מנוקים כראוי.

 

איך לנקות יריעות מסיליקון?


כאשר יריעות הסיליקון מונחות על הצלקת, הן אוספות שמני גוף, לכלוך ותאי עור מתים. ללא ניקוי מתאים, הצטברות זו מפחיתה את יכולת המוצר להיצמד לצלקת שלך. אם היריעה מתלכלכת, או מאבדת את יכולת ההדבקה, ניתן לשטוף אותה בעדינות עם מים פושרים ולאחר ייבוש ניתן להשתמש ביריעה שוב.

 

להתייעצות ופרטים נוספים פנו אל צוות המומחים של ארקיור למידע נוסף חייגו: 08-6386415 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם -> לחצ/י כאן להשארת פרטים לחזרה.

לרכישה הקליקו כאן.

loading