צלקות- שאלות ותשובות


איך להעלים צלקת?

כיום יש פתרון לצלקת שלך! לטיפול בצלקת קיימים מספר מוצרים בשוק שנותנים כיום מענה בטשטוש והבהרה של צלקת בצורה מיטבית. באמצעות  ג'ל ויריעות סיליקון בצורות שונות המותאמות לכל צלקת לפי הגודל והצורה. סדרת מוצרי ניוג'ל מבוססים על 100% סיליקון רפואי נותנים מענה ומסייע בהשטחה, הבהרה, צמצום וטשטוש צלקות חדשות וישנות. ניוג´ל הינו המוצר הנמכר ביותר בארה"ב לטיפול בצלקות!

 

כיצד מטשטשים צלקת גדולה?

הפיתוחים החדשים בעולם הרפואה מנגישים את הטיפול בצלקת לכל בית ולכל מטופל ומטופלת. המוצרים של ניו ג'ל, ג'ל סיליקון ויריעות סיליקון, מתאימים לשלל צלקות: קלואידיות, היפרטרופיות, צלקות טראומה (צלקת לאחר ניתוח), כוויות, ניתוח קיסרי, ניתוחים כללים, ניתוחים קוסמטיים ופלסטיים, מתיחת בטן, אדמומיות בצלקות אקנה שקועות.

 

מה עושים עם צלקת על הפנים?

צלקת על הפנים עלולה להוות אתגר בטיפול, בין היתר  עקב החשיפה של הפנים לשמש שאינה מיטיבה עם הצלקת. על מנת לטפל בצלקת בפנים מומלץ להשתמש בניוג'ל ג'ל סיליקון בתוספת הגנה משמש SPF 30  כשיוצאים מהבית. 

 

איך מטפלים בצלקת אצל ילדים?

טיפול בצלקות בקרב ילדים עלול להוות אתגר, גם בגלל אי שיתוף פעולה וגם בגלל חשיפתם של הילדים לפגעי מזג האוויר, במסגרת הגן ו/או בית הספר. המוצרים בסדרת ניוג'ל ג'ל ויריעות סיליקון מתאימים לשימוש גם בילדים. מאחר והילדים שוהים זמן רב מחוץ לבית וחשופים לשמש  חשוב למרוח להם ניוג'ל ג'ל עם הגנה משמש SPF.

 

מה חשוב לדעת על יריעות סיליקון לטיפול בצלקת?

יריעות הסיליקון של ניוג'ל המכילות 100% סיליקון רפואי, נוחות לשימוש יומיומי ובמהלך כל שעות היממה על הצלקת, במקרים בהם אין אפשרות להשתמש ביריעות לשלב ולהשתמש בניוג'ל ג'ל +ויטמין E  ולתת מענה 360 לטיפול ולטשטוש הצלקת.

loading