הפתרון לטשטוש הצלקת מהניתוח הקיסרי


הניתוח הקיסרי לפנייך או בכלל מאחורייך? חוששת מהצלקת? יש פתרון לטשטוש הצלקת ובאופן משמעותי! 

הרגע הגדול מתקרב, התינוק בקרוב יגיח לאוויר העולם, אך בשביל להגיע לרגע המאושר עליך לעבור הליך ניתוחי לא פשוט.

אז מהו בעצם ניתוח קיסרי? 
מדובר בהליך ניתוחי המתבצע ברוב בתי החולים בהרדמה אפידורלית, שבו מבצעים חתך כירורגי בבטן על מנת להוציא את העובר. בסיום הניתוח הקיסרי תופרים את החתך ברחם והחתך בבטן נסגר באמצעות סיכות או תפרים. 

איך תיראה הצלקת?
הצלקת תיראה אדומה או ורודה לכמה חודשים, עד שהצבע יתפוגג עד כדי קו חיוור, שטוח ודק, למעט מקרים חריגים. לחלק מהנשים ייווצרו צלקות גדולות יותר, עבות יותר או בולטות יותר, הדבר תלוי בסוג העור, בצבעו ובדינמיות שלו. למעשה, לנשים רבות שרואים בחוף הים או בבריכה לבושות בביקיני, יש צלקות מניתוחים קיסריים שלא ניתן לראות כיוון שהחתך הניתוחי נעשה בדרך כלל מתחת לקו הביקיני.

מה ניתן לעשות כדי לעודד את החלמת הצלקת?

כדאי לאכול נכון ולספק לגוף  את החומרים המזינים לריפוי ויצירת רקמות בריאות. לשמור על עור נקי בתקופת ההחלמה הראשונית, כדי למנוע זיהום. להימנע מהרמת משאות כבדים, עבודות בית או כל תנועות גדולות שעלולה למתוח או לגרות את הצלקת בששת השבועות הראשונים. 

האם ניוג´ל יסייע להעלמת הצלקת?

מומלץ להשתמש בתכשירים לטשטוש צלקות כגון ניוג´ל שלו שיעורי הצלחה גבוהים מבחינת שיפור מראה הצלקת.
מדבקת ניוג´ל לניתוח קיסרי מעוצבת ומתוכננת בהתאמה מושלמת לצורת הצלקת ופותחה ע"י רופאים בארצות הברית במיוחד למקרים אלו.
בתמונות שלפניכם תוכלו לראות את תהליך החלמת הצלקת אצל יולדת בת 39 שעברה ניתוח קיסרי והחלה שנה וחודש לאחר הלידה טיפול בצלקת בעזרת יריעות סיליקון וג´ל של ניוג´ל.


ניוג´ל הוא המוצר הנמכר ביותר בארה"ב לטיפול בצלקות, ונמצא בשימוש בישראל כבר שנים רבות, ומומלץ לשימוש ע"י רופאי עור ופלסטיקאים. המדבקות עשויות מ-100% סיליקון רפואי ומיועדות להדבקה על הצלקת בשלב שלאחר הסרת התפרים או הסיכות ואין שום הפרשה או גלד. המדבקה אוטמת את הצלקת ומפעילה לחץ עדין, אשר עוזר בהבהרה ובהשטחה שלה. 
                                                                                                                  


היתרון הגדול של ניוג´ל הינן התוצאות המובהקות שאותן ניתן לראות בין 3 ל 7 שבועות מתחילת הטיפול בצלקת. בשביל להגיע לתוצאה האידיאלית יש להשתמש במדבקות לפחות 3 חודשים רצופים


לפרטים נוספים ולרכישה, לחצו כאן
loading